FC Nový Hradec Králové – SK Přepychy

13:0 (7:0)
Muži A
2020-10-10 16:00
Výsledkové repete z posledního domácího utkání začalo již tradičně. Do desáté minuty jsme dokázali vstřelit 1. gól a skóre jsme plynule navyšovali až do poločasu. Důvodem byla opět síla v útočné fázi, kdy trio Novák, Štoček, Šmíd svou kvalitou nenechali obranu hostí vydechnout v čemž jim sekundovali ostatní hráči. Nepolevili jsme ani po prostřídání ve druhém poločase, opět se nám povedl vstup do druhé půle, kdy v 50. minutě to bylo již 7:0. Motivace v podobě desítky se projevila na hře prostřídaného týmu a za aktivitu jsme byli odměněni.
8 – 0 – 0 49:4 24 bodů a náskok 6 bodů na 2.místo ??
Martin Šmíd 8 utkání/15 gólů, Pavel Novák 7 utkání/11 gólů, Jan Štoček 5 utkání/7 gólů