FC NHK – FK Jaroměř

2:0
Starší dorost
2023-08-26 10:30
V prvním domácím zápase jsme se střetli s loňským vítězem z Jaroměře. Byl očekávaný tuhý boj a to se také potvrdilo.  Domácí tým se snažil do čekající obrany soupeře proniknout postupnou kombinací a soupeř klasicky čekal na rychlé brejky. Jeden takový měl ve 20. minutě hostující Rezek po chybě Novotného, ale neproměnil. Chvíli na to se zranil Pultar a byl vystřídán Jakubcem. No a ten asi za dvě minuty pobytu na hřišti po krásné přihrávce a vyhraného rychlostního souboje s obráncem soupeře proměnil ve vedoucí gól. Obrazy hry se nezměnil a ani výsledek do poločasu. Do druhého poločasu jsme museli udělat další střídání, jelikož naše hra začínala mít trhliny ve středu hřiště, tak jsme museli přeskupit řady a změnit rozestavení. Zápas byl spíše plný na osobní souboje, ve kterých jsme byli rovnoceným soupeřem. V 64. minutě se nám podařilo vstřelit druhou branku z rohového kopu, kdy hlavou se prosadil Mádle. Soupeř pak otevřel hru, snažil se tlačit do naší obrany. V několika momentech nám zatopil, ale bezchybný Špina si v bráně se vším poradil. A proto na světelné tabuli po 90 minutách svítil stav 2:0. Na dorostenecký zápas dorazilo i celekm dost fanoušků, kterým děkujeme za podporu… (pouze jedna dáma na domácí straně to nezvládla a měla by se příště vyvarovat těchto excesů)